MİS KOKULU ÇAMAŞIR DETERJANLARI

Temizliğin kokusu Rinso toz deterjanla evinizde! Rinso toz deterjanla temizliğin kokusunu çiçek bahçelerinden evinize taşıyın!

Menekşe & Yasemin Parfümlü

RİNSO TOZ DETERJAN

Kır Bahçesi Menekşe & Yasemin Parfümlü

Menekşe ve Yasemin kokuları ile Rinso toz deterjan Kır Bahçesi’nin ferahlığını yaşarken; çamaşırlarınıza alışılagelmiş bir deterjan kokusundan çok daha fazlasını katın.

Paylaş Facebook Twitter
Frezya & Mimoza Parfümlü

RİNSO TOZ DETERJAN

Akdeniz Bahçesi Frezya & Mimoza Parfümlü

Rinso toz deterjan Akdeniz Bahçesi, Akdenizden gelen Frezya ve Mimoza çiçeklerinin taze esintisini çamaşırlarınıza getiriyor. Frezyanın mistik kokusu ile mimozanın keskin ferahlatıcı notları Rinso Akdeniz Bahçesinde birleşerek çamaşırlarınızda uzun süre kalacak muhteşem bir kokuya dönüşüyor.

Paylaş Facebook Twitter
Lavanta & Yasemin Parfümlü

RİNSO TOZ DETERJAN

Büyülü Bahçe Lavanta & Yasemin Parfümlü

Yüzyıllardır çamaşır yıkamanın kokusu olmuş Lavanta ile baharın kokusu Yasemin ile harmanlayan Rinso Toz Deterjan Büyülü Bahçe ile bahar temizliğinin kokusu yıkanan çamaşırlarınıza işleyecek.

Paylaş Facebook Twitter
Tropikal Çiçekler & Gül Parfümlü

RİNSO TOZ DETERJAN

Çiçek Bahçesi Tropikal Çiçekler & Gül Parfümlü

Rinso Toz Deterjan Çiçek Bahçesi Türk Hanımlarının vazgeçilmezi gül kokusunu egzotik tropikal çiçek kokuları ile kaynaştırıyor ve ortaya çamaşırlarınız için çarpıcı tertemiz bir koku çıkarıyor. Rinso çiçek bahçesi ile Rinsonun kalıcı kokusu her zaman sizinle.

Paylaş Facebook Twitter